Kompānija Zeta GD

Vizuālās reklāmas ražošanas kompānija ZetaGD darbojas reklāmas nozarē jau 20 gadus, kas nav mazs rādītājs Latvijas attīstībā. ZetaGD ir viena no reklāmas pakalpojumu firmām, bet uzņēmums attīsta sevi ar zinošiem un pieredzējušiem speciālistiem, kā arī sadarbojas ar partneriem Daugavpilī, Valmierā, Siguldā, Liepājā, Saldū, Bauskā, Tukumā un Ventspilī.
   
ZetaGD savu darbību uzsāka 1998.gada pavasarī kā mazs vizuālās reklāmas uzņēmums Latvijas tirgum. Tas piedāvāja dažus pakalpojumus, bet ar augstu atbildības sajūtu izpildot pasūtījumus un uzklausot katru jaunu klientu atsevišķi. Vieni no pirmajiem pakalpojumiem bija plotergriešana un automašīnu aplīmēšana. 2000.gadā ZetaGD pārgāja uz jaunām, plašām telpām Rīgā Jāņa Asara ielā 6, kur atrodas līdz šim brīdim.
 
Šobrīd uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu – digitālā druka līdz A3 formātam, lielformāta krāsu druka, gaismas reklāma, gaismas kastes, vides reklāma, ceļa norādes, izkārtnes, stendi, planšetes,  plakāti, uzlīmes, PVC un baneri, reklāma uz auto, automašīnu aplīmēšanaprezentreklāma, skatlogu noformējums, reklāma iekštelpās, apdrukātas tapetes, reklāma uz apģērba, apdruka uz T-krekliem, apdruka uz cepurītēm, apdruka uz sporta formām, apdruka uz sporta apģērba, vizītkartes, diplomi, apsveikumi, cenu zīmes, info lapas, cenrāži, bukleti, prospekti, kalendāri, kartiņas, ielūgumi, izdrukas, kā arī papildus lielformāta krāsu izdruku laminēšanu un lakošanu.
   
Uzņēmums piedāvā realizēt Jūsu idejas.
 
Savas darbības gados darbinieku krātā pieredze palīdzēs atrast labāko ideju un vēlmju risinājumu. Izvēloties ZetaGD sniegtos pakalpojumus, pasūtītājs iegūst uzticamu un drošu partneri savu projektu realizācijai.
 
Jūsu Zeta GD